Stosunek 4 dni po okresie a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Mam 19 lat. Kilka dni temu a mianowicie przed wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz z moim chłopakiem. Zrobiliśmy to bez zabezpieczenia ale on nie osiągnął orgazmu we mnie, tylko poza mną. Wczoraj zrobiliśmy to jeszcze raz, tak na prawdę na poważnie. Osiągneliśmy orgazm jednocześnie, jego wytrysk nastąpił we mnie. Mam obawy, że mogłam zajść w ciążę. Dodam, że pierwszy stosunek odbyliśmy 3 dni po mojej miesiączce, kolejny z wytryskiem wewnątrz następnego dnia. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.