Stosunek 4 tygodnie po porodzie a ryzyko ciąży

Mam pytanie urodziłam maluszka 4tyg temu naturalniez nacinaniem krocza,ono już mi się prawie zagoilo wiec spróbowałam z mężem współżyć bez zabezpieczenia, a teraz zastanawiam się czy mogłabym zajść w ciążę po raz kolejny. ?kiedy to by nastąpiło bo na razie nie planujemy drugiego dziecka, a takie krwawienie to jeszcze mam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Współżycie bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.