Stosunek analny bez zabezpieczenia z nowym partnerem

Witam, od kilku dni mam problem i boję się z nim iść do lekarza. 2 tygodnie temu odbyłam stosunek analny bez zabezpieczenia z nowym partnerem, aczkolwiek zapewniał, że nie jest na nic chory. Kilka dni po stosunku zaczęły boleć mnie okolice odbytu, ostatnio wyczułam tam lekki obrzęk. Od 4 dni mam tam "wysypkę", są to jasne krostki, a cała okolica odbytu jest zaczerwieniona. Boję się diagnozy, a na wizytę u ginekologa będę musiała czekać. Czy mogę z tym iść do zwykłego lekarza? Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani pójść do lekarza rodzinnego lub dermatologa, najprawdopodobniej to infekcja bakteryjną lub grzybicza.
Pozdrawiam