Stosunek analny i ból podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. W sobotę kochałam się z partnerem analnie( z wytryskiem we mnie ) . Od niedzieli bolał mnie brzuch i to dość mocno. Zaobserwowałam iż z pochwy wydostaję się śluz biały, ciągnący się i lepki. Wczoraj bolał mnie jakby lewy jajnik. Dzisiaj ból brzucha ustąpił. Czy to przez to iż miałam dni płodne czy jestem w ciąży czy jakaś infekcja ? ;c boję się . robiliśmy to już kilka razy wcześniej i nic nie było .. ;c proszę o pomoc . ! a i jeszcze jedno pytanie czy przez anal można zajść w ciążę ? ;c

Lek. Marta Gryszkiewicz

Teoretycznie istnieje taka możliwość, gdyż nie można wykluczyć kontaktu nasienia z pochwą. Opisane objawy raczej sugerują owulację. Zapłodnienia się nie odczuwa. Jeśli chce być Pani pewna, należy wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie.