Stosunek bez prezerwatywy a zakażenie Chlamydią

Witam Mam 22 lata 1 wrzesnia uprawialem sex bez prezerwatywy pozniej dostalem wycieku z cewki moczowej doktor powiedziala ze najprawdopodobniej zarazilem sie chlamidia teraz dostałem gorączkę bóle miesni boli mnie gardło czy to może być hiv bardzo sie niepokoje czy po jednym sexie bez prezerwatywy mozna sie zarazic prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jest możliwe żeby sie zakazić zarówno Chlamydia i HIV podczas jednego niezabezpieczonego stosunku płciowego. Zalecałbym udać sie do lekarza rodzinnego celem skierowania na odpowiednie badania, które wskażą możliwość zakażenia. Pozdrawiam