Stosunek bez wtrysku i krwotoki z nosa a prawdopodobieństwo ciąży

Mam taki problem ostatni doszło do stosunku z moja partnerka i podczas tego stosunku nie doszło do wytrysku i czy jest taka możliwość ze może być w ciąży, a ma objawy taki krew z nosa mdłosci miedzy innymi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć ciąży gdyż stosunku przerywany nie chroni przed ciążą.