Stosunek bez wytrysku i nieregularne okresy a prawdopodobieństwo ciąży

W sobotę 11.01.2014 w czsie pieszcor poprosiłam partnera o wsadzenie członka do mojej pochwy. Byl w niej ok 15 sekund, Nie doszło do wytrysku (do niego doszło kilkanaście minut później w czasie pozycji "69", jak również nie doszło do wydobycia się preejakulatu przed wprowadzeniem członka do pochwy. Ostatnią miesiączkę miałam 17.12.2013. Moje cykle sa w ciutkę nieregularne (29-31 dni), raz się zdarzyło, ze miesiączki w miesiącu nie było. Czy istnieje szansa, ze mogłam zajść w ciąże?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić. Proszę pamiętać ze płyn preejakulacyjny zawsze wydobywa się z penisa w trakcie stosunku. Nie zawsze jest jego duża ilość ale zwykle pojawia się on w trakcie pieszczot.