Stosunek bez wytrysku w dni płodne a ryzyko ciąży

Witam. Sześć dni temu kochałam się z moim narzeczonym. Był to stosunek przerywany, bez wytrysku. Na dodatek penetracja nastąpiła dopiero za trzecim razem. Wcześniej uprawialiśmy seks oralny (dwa wytryski). Miałam dni płodne. Mogę być w ciąży?

Trzeci kontakt, tym razem dopochwowy, był bez wytrysku, bez zabezpieczenia. Ten trzeci traktować należy jako kontakt niezabezpieczony, potencjalnie płodny.
Z penisa zostały wyciśnięte resztki nasienia z poprzednich wytrysków. Było to zachowanie ryzykowne w aspekcie prokreacji.
Pozdrawiam. JW