Stosunek bez wytrysku w dniu owulacji a prawdopodobieństwo ciąży

Uprawiałam seks z chlopakiem bez zabezpieczenia, ale nie wpuscil nasienia do srodka. do tego najprawdopodobniej mam dzien owulacji :( moge byc w ciazy????

Witam serdecznie.
jak najbardziej może być Pani w ciąży. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, bowiem w tzw. preejakulacie czyli wydzielinie wydobywającej się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.