Stosunek bez zabezpieczenia a nudności i senność w terminie miesiączki

Witam! 14.09 miałam ostatnią miesiączkę, współżyję z partnerem bez zabiespieczenia (stosunek przerywany). Kolejną miesiączkę powinnam mieć 11.10 dodam, że zawsze miałam regularnie. Od dnia 11.10 pojawiły się u mnie nudności, nadmierna senność, obolałe piersi z dużo ciemniejszą otoczką wokół sutków. 12.10 wykonałam test ciążowy - wynik negatywny. Dzisiaj zauważyłam na bieliźnie dziwne plamienia, które nigdy wcześniej u mnie nie występowały. Jest to krew ze śluzem. Czy mogę jednak być w ciąży?

Witam serdecznie.
Test ciążowy wykonany w terminie spodziewanej miesiączki powinien dać wynik pozytywny, nie jest to jednak regułą. Radzę powtórzyć badanie za około 7-10 dni. Ciąża w Pani przypadku jest jak najbardziej możliwa, ponieważ stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną. Dzieje się tak dlatego iż w preejakulacie czyli wydzielinie wydobywającej się z członka podczas stosunku mogą znajdować się plemniki.