Stosunek bez zabezpieczenia a ryzko ciąży

witam Mam pytanie odnosnie moich wyników 17 sierpnia był stosunek bez zabezpieczenia chociaz mąz twierdzi że zdążył ale ja jakoś nie wierzę hcg beta zrobiłam 25 sierpnia mój wynik to<0.5 mlU/ml , dalej jest napisane min,0 max 3.1 ciąża 0,2-1 tygodnia 5-50 ciąża 1-2 tydzień 50-500 co oznaczaja te wyniki dodam że miesiączkę powinnam dostać około 7 wrzesnia ale to czekanie i stres mnie wykańcza testy ciążowe nie pokazały ciaży , Dodam ze mam tarczyce moj wynik to tsh 7.3 i biore euthyroks 50

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawiony wynik nie wskazuje na ciążę. Pozostałe liczby to normy przyjęte dla konkretnych okresów ciąży i cyklu.