Stosunek bez zabezpieczenia a silne skurcze

Witam :) Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia. Po stosunku dwa dni przed owulacja zaczelam miec silne skurcze podbrzusza takie jak przed okresem. Zastanawiamy sie z chlopakiem co moze byc objawem takich skurczy. Dodam iz mam regularne 28 dniowe cykle.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie dodatkowych informacji oraz wykonanie badania lekarskiego. Kiedy był dokładanie stosunek? przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych? Proponuję w razie braku wystąpienia okresu wykonać badanie beta hcg z krwi. Jeżeli bóle są ostre, konieczne badanie lekarskie aby móc stwierdzić ich prawdopodobną przyczynę.