Stosunek bez zabezpieczenia dwa dni przed spodziewanym okresem

Czy jeśli współżyłam bez zabezpieczenia 2 dni przed spodziewanym okresem tzn 31.01 i w czasie stosunku pojawiła sie krew (myślałam że to okres) ale dzisiaj juz go nie ma to co to mogło być ? ( dodam ze 29.01 bylam na wizycie u ginekologa i wszystko bylo wporządku przepisał mi tabletki antykoncepcyjne ktore mam zaczac brac. wczesniejszy stosunek byl 21,01 z zabezpieczeniem wiec chyba nie ma mozliwosci zebym byla w ciazy? ginekolog by to zobaczyl na usg? czy ta krew to implatacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogła to być implantacja choć bardziej prawdopodobne wydaje się być może jakiś uraz podczas stosunku? Proponuję przed rozpoczęciem brania tabletek dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i ponowną wizytę u ginekologa bez względu na wynik.