Stosunek bez zabezpieczenia i brak okresu przez 9 dni

Witam mam problem współżyłam z mężem 24.12 bez zabezpieczenia ostatni okres miałam 16.12 i teraz już 9 dni mi się spóźnia zrobiłam test i wyszedł negatywnie proszę o odpowieć

Witam! Jeśli test ciążowy jest dwukrotnie ujemny w terminie spodziewanej miesiączki, ryzyko ciąży jest minimalne. Możliwych jest wiele przyczyn zatrzymania krwawień miesięcznych, Do najczęstszych należą zaburzenia hormonalne, infekcje, stres, utrata masy ciała czy zmiana diety. Proszę skonsultować się z ginekologiem który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania jednoznacznie określi przyczynę braku krwawienia.

Witam! Jeśli test ciążowy był dwukrotnie ujemny w terminie spodziewanej miesiączki, prawdopodobieństwo zajścia że jest Pani w ciąży jest minimalne. Proszę zgłosić się do ginekologa który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania jednoznacznie ustali przyczynę braku krwawienia.

Witam serdecznie. Nie wiem ile trwają Pani cykle toteż nie mogę powiedzieć czy stosunek odbywał się w czasie dni płodnych. Szansa na ciążę jest jednak mała. Możliwe są wahania hormonalne jako powód opóźnienia miesiączki.