Stosunek bez zabezpieczenia przez 5 minut i bez wytrysku a ryzyko ciąży

Kochałam się z facetem mesiąc temu ale bez zabezpieczenia trwało gdzieś ok 5 minut on nie doszedł we mnie wogole nie doszedł . Robiłam po 16 dniach test ciążowy wyszedł negatywnie pózniej na następny dzień dostałam okres , który trwał on ok 4 dni . Miałam w nim kilka skrzepów jeden bardzo duży Po 2 tyg po miesiączce udałam się do ginekologa na sprawdzenie czy nie ma ciąży wykluczył ją .Na czytałam się tyle tego ze się boję ze moge być w ciązy . Czy jest to możliwe?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku można wykluczyć ciążę. Zostałaby ona wykryta przez ginekologa.