Stosunek bez zabiezpieczenia w dni płodne a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam 16 lat, ostatnią miesiączkę miałam 18 sierpnia, z czego wynika, że mam teraz dni płodne. Wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku. Czy jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest w tej sytuacji bardzo duża. W preejakulacie mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia.