Stosunek dwa dni po ostatniej miesiączce

Mam problem, kochałam się z chłopakiem dwa dni po ostatniej miesiączce, ale zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i stosunek był przerywany, a mimo to opóźnia mi się miesiączka nie jestem w stanie powiedzieć ile dni, bo mam nieregularne cykle, ale mniej więcej 2-3 dni. Dodam, że miałam bardzo dużo stresów w tym miesiącu, a tym bardziej teraz. Czy jest szansa że jestem w ciąży? Czy to możliwe że stres, aż tak na mnie wpływa?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Oczywiście jest możliwe, że z powodu stresu opóźnia się Pani krwawienie miesiączkowe. Proponuję wykonać test ciążowy, aby rozwiać wątpliwości. Jego wynik będzie już wiarygodny.