Stosunek dzień po okresie bez zabezpieczenia a obawy przed zajściem w ciążę

Mam 18 lat robiłam to z chłopakiem bez zabezpieczenia ,nie doszedł we mnie aczykolwie boje sie ze moglam zajść w ciąże . Boli mnie w podbrzuszu i gdy zalatwiam swoje sprawy w toalecie boli mnie pochwa. Okres mam różnie co 28 / 30 dni . Miałam 14 Czerwca a teraz 14 Lipca skonczył mi sie 18Lipca i dzień póżniej robiłam to bez zabezpieczenia czy mogę być w ciąży? Prosze o szybką odpowiedź !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.