Stosunek dzień przed owulacją i negatywny test ciążowy w dniu spóźniającej się miesiączki

Witam. Dzień przed owulacja uprawialam seks z partnerem i doszło do wytrysku. Miesiaczka spoznia mi sie 2 dni. Test ciazowy robiłam dziaiaj, wynik negatywny. Leczę się na niedoczynność tarczycy, biorę levothyroxine ale zawsze mam regularne cykle. W dzień spodziewanej miesiaczki czułam bole podbrzusza jak podczas miesiączki i 2 dni wcześniej co zwykle u mnie bywa przed miesiączka. Nie wiem czy iść do lekarza czy czekać i powtórzyć test po kilku dniach.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim za kilka dni proszę powtórzyć test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny a krwawienie dalej się nie pojawi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.