Stosunek dzień przed usunięciem implantu antykoncepcyjnego a ryzyko ciąży

Witam, 2 listopada byłam u ginekologa, miałam robione USG, na którym było widać jajeczko w moim lewym jajniku. W tym samym dniu odbyłam stosunek płciowy z moim partnerem. Jedynym zabezpieczeniem przed ciążą był implant antykoncepcyjny w moim lewym ramieniu. Następnego dnia poszłam na zabieg usunięcia tego implantu. Czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia? Dziś jest 25 listopada, a ja wciąż nie dostałam okresu. Od kilku dni zauważyłam gęstą, lepką wydzielinę z pochwy i bolą mnie sutki. Czy to są wczesne objawy ciąży, czy moja gospodarka hormonalna się jeszcze nie unormowała?

Witam serdecznie, w opisanej sytuacji nie można wykluczyć zapłodnienia. Po pierwsze odstawiając implant, doszło do zniesienia jego działania antykoncepcyjnego, po drugie opisywane objawy mogą sugerować ciążę. W opisanej sytuacji wskazane byłoby wykonanie testu ciążowego, którego wynik powinien być już pewny. W przypadku negatywnego wyniku testu opisywane objawy będzie można tłumaczyć reakcją organizmu na odstawienie antykoncepcji hormonalnej. Pozdrawiam