Stosunek i wydłużenie przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Zazywam tabletki madinette. Ostatni stosunek ryzykowny odbylam 20 wrzesnia, po tym 1 pazdziernika dostalam krwawiienia z odstawienia, zrobilam przerwe dluzsza niz 7 dni i zazylam kolejna tabletke po ok 9-10 dniach. Po tym dostalam kolejnego krwawienia normalnie w terminie. Czy na pewno w ciazy nie jestem?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nic nie wskazuje, że Pani jest w ciąży. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.