Stosunek i wystąpienie okresu a ryzyko ciąży

witam .. mam następujące pytanie 13 .12 uprawiałam sex z chłopakiem 19.12 dostałam miesiączkę która trwała 4 dni .. czy mogę być w ciąży i czy jeśli zrobię testy będą poprawne .?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę wykonać test ciążowy. Najprawdopodobniej nie doszło do zapłodnienia, ponieważ nie były to dni płodne, sugerując się początkiem okresu, jednak warto to wykluczyć.