Stosunek kilka dni po okresie i jednorazowe krwawienie w 13. dniu cyklu a możliwość ciąży

Witam Mam dość nieregularne miesiączki, parę dni po okresie, nie były to jeszcze dni płodne kochałam się ze swoim chłopakiem, używaliśmy prezerwatywy plemnikobójczej, nie pękła nie zsunęła się, ale nie wiem czy była możliwość dostania się preejakulatu, w 13 dniu cyklu dostałam jednorazowego krwawienia, czuję się ogólnie dokładnie jak podczas dni płodnych jednak mimo tego nie ma śluzu płodnego. Chciałabym się dowiedzieć czy to mogą być objawy ciąży? Czy raczej taka w tym miesiącu owulacja?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli prezerwatywa została użyta zgodnie z zaleceniami oraz były to Pani dni niepłodne ryzyko zajścia w ciąże jest bliskie zeru. Dla własnej pewnośći moze wykonać Pani test ciążowy.
Pozdrawiam