Stosunek niezabezpieczony a ciąża

Okres spóźnia mi sie juz prawie 3 tyg.Ostatni stosunek mialam 8 grudnia(bez zabezpieczenia, ale i bez wytrysku bo trwał tylko chwilę.pierwszy test zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki wynik negatywny. Zrobiłam już 5 testów,każdy negatywny.Nie mam nawet żadnych objawów przedokresowych, zawsze bardzo bolały mnie piersi a teraz nic mam bardzo mało śluzu.Przez 5 dni3xdziennie brałam luteinę podjęzykowo.Ile mam czekac na okres?Miałam juz dwa razy torbiel na jajniku we wtorek idę do ginekologa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy były przeprowadzone prawidłowo to nie ma ryzyka ciąży. Brak krwawienia może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi czy stresem. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.