Stosunek oralny - jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia?

Witam,
Mam 18 lat, wczoraj (05.11.2010) pieściłam się ze swoim partnerem, miał miejsce seks oralny. Miesiączka skończyła mi się 31.10.2010, mam regularne cykle trwające przeważnie 30 dni. Pod koniec pieszczot partner wsadził czubek swojego członka lekko w moją pochwę. Nie doszło do żadnego wytrysku, myślę, że na jego członku nie było także żadnego śluzu. Aczkolwiek tego nie jestem w 100 proc. pewna.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji? Czy nawet jeśli na jego członku było troszkę śluzu, to czy istnieje takie ryzyko?
Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo mnie to stresuje, a nie mam za bardzo do kogo się z tym zwrócić.

Witam serdecznie,
W 30-dniowym cyklu dni płodne przypadają pomiędzy 10 a 19 dniem cyklu. Stosunek odbył się w 6 dniu cyklu czyli podczas dni niepłodnych. Wówczas zajście w ciążę jest mało prawdopodobne.

Jeżeli doszło do kontaktu z preejakulatem ryzyko ciąży jest bardzo małe. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia.
Pozdrawiam