Stosunek po dwóch dniach od rozpoczęcia nowego opakowania a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

skaczyłam pierwsze opakowanie Daylette i zrobiłam przerwe tak jak sie powinno i zaczełam pierwsze opakowanie ale to nie były dni cyklu a po 2 dniach brania tabletek uprwaiałam sex z chłopakiem i doszedł we mnie czy jest ryzyko zajscia w ciaze i czy byłam chorniona przez tabletki jesli nie zaczełam brac w dniu cyklu.Czy jest prawdopodobieństwo zajscia w ciążę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani szczegółowych danych, ponadto nie rozumiem, co oznacza stwierdzenie: "to nie były dni cyklu", "nie zaczęłam brać w dniu cyklu". Wszelkie wątpliwości sugeruję omówić ze specjalistą ginekologiem.