Stosunek po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam pytanie:) dzien po moim okresie wspolzylam z mezem i skonczyl we mnie, dzien pozniej strasznie nabrzmialy mi piersi, oddaje czesto mocz, mam podwyzszona temperature, czy mozliwe ze jestem w ciazy??? prosze o odpowiedz

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje szansa że to objawy ciąży. Nie wiem jednak ile trwają Pani cykle i ile trwa krwawienie a to jest dość istotne dla wyznaczenia dni płodnych. Warto wykluczyć także infekcję.