Stosunek po upojeniu alkoholowym a ryzyko ciąży po zażyciu Escapelle

Witam. Mam pytanie otóż wczoraj kochałem się z moją dziewczyną niestety bez zabezpieczenia. Byłem mocno upojony alkoholem i kochałem się bez zabezpieczenia, trwało to około minuty może dwóch. Nie doszło do wytrysku, orgazmu w trakcie tak krótkiego stosunku. Dzisiaj moja dziewczyna wzieła tabletke Escapelle, cykl miesiączki ma nieregularny waha się od 24-32dni. Ostatni raz miesiączka była 16 lub 17 Października. Czy po czymś takim jest duża szansa, że dziewczyna zajdzie w ciążę?

Milena Lubowicz

Szansa na zapłodnienie istnieje zawsze w przypadku stosunku bez zabezpieczenia. Jeżeli zaś chodzi o tabletkę escapelle producent nie podaje jej skuteczności. Jedynie, że im szybciej zażyta, tym skuteczność większa. Proponuję wykonać poziom BhCG z krwi, już 10 dni po stosunku wynik powinien być wiarygodny.
Pozdrawiam