Stosunek po zakończeniu okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, 30 października dostałam okres i dziś uprawiłam seks z narzeczonym bez zabezpieczenia tj. 5 dzień cyklu,ale to praktycznie koniec,bo zawsze mam miesiączkę max. 5-6 dni.Miesiączkę mam regularnie co 28 dni. Czy możliwe jest,że mogłoby dojść do zapłodnienia?4 miesiące temu miałam łyżeczkowanie,czy nie wpłynęłoby to na rozwój ewentualnej ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek ten odbywał się najprawdopodobniej w okresie dni niepłodnych więc szansa na zapłodnienie jest bardzo mała.