Stosunek przed okresem i słabe plamienie

witam mam na imie marta mam 30 lat kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia przed okresem na drugi dzien rano dostałam plamienie z mała iloscia krwi mialam okolo 3 dni pozniej kilka dni pozniej tez skonczyl we mnie i tak okolo 5 razy zawsze wynik testu wychodzi mi negatywny nie raz mam mdłosci i wymioty czesto boli mnie brzuch przypomne ze ostatni raz okres miałam 18 stycznia 5 dni i 15 lutego miałam plamienie i do tej pory nie dotałam okresu prosze o pomoc czemu nie moge zajsc w ciaze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Teoretycznie współżycie w okresie około-menstruacyjnym nie stanowi zagrożenia ciążą, jednak nie mogę potwierdzić braku ciąży w tym przypadku. Warto udać się do ginekologa.