Stosunek przed okresem, kłucie w podbrzuszu i ból piersi a ryzyko ciąży

Witam. Kiedy miałam dni płodne współżyłam z chłopakiem z użyciem prezerwatywy wszystko było ok w dodatku on skończył poza pochwą. Na 3 dni przed planowanym krwawieniem chcieliśmy spróbować bez zabezpieczeń. Skończyło się na tym że on poruszył się kilka razy w środku i wyszedł na długo przed osiągnięciem orgazmu. Jestem dzień przed okresem i nie bolą mnie piersi (zazwyczaj bolą) i raz po raz mam uczucie kłucia w podbrzuszu. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia, nawet gdy nie doszło do ejakulacji, istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.