Stosunek przed owulacją, omdlenia i nabrzmiałe piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam!Mam 20 lat cykle miesiączkowe 26-28 dniowe .ostatnią miesiączkę miałam 30go września a 10 października kochałam się ze swoim narzeczonym bez zabezpieczenia z finałem w pochwie 12go października wystąpiła owulacja .mam nabrzmiale piersistraszna ochotę na czekoladę czeste napady duszności potliwosci I omdlenia ale niestety czuję również objawy nadchodzącego okresu który powinien wystąpić 26 października test wykonałam 23 października wyszedł negatywnie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć ciąży, ze względu na fakt iż stosunek odbywała się o okolicach owulacji czyli w okresie dni płodnych. Proponuję wykonać test ciążowy ponownie. Jego negatywny wynik może ostatecznie wykluczyć ciążę.