Stosunek przerywany a ciąża

witam ;) Uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia, trwało to dosłownie 10-20 s i nie doszło do wytrysku, później próbował go "wsadzić" ale nie udawało mu się. Nie jestem pewna czy nie jestem w ciąży, czytałam, że przerwany stosunek i bez wytrysku nie powoduje zajście w ciążę, ale jednak denerwuję się i nie wiem czy nie zrobić testu, Co powinnam zrobić? Proszę o poradę .

Witam serdecznie. Każdy stosunek przerywany czy chwilowa penetracja może predysponować do ciąży. Warto wykonać w takiej sytuacji test ciążowy w 14 dni po tym zajściu.