Stosunek przerywany a nieregularne miesiączki

Witam, Mam 21 lat, 2 miesiace temu uprawialam seks przerywany, bez wytrysku w pochwie (dlugo przed wytryskiem nie bylo juz kontaktu z pochwą) . Zrobiłam test ciążowy jakos miesiąc po stosunku, wyszedł negatywny. Miesiączkuję bardzo nieregularnie, brałam luteinę, dostalam 4 dniowy okres. Teraz moj brzuch jest napompowany jak balon zwlaszcza gdy stoje lub chodze oraz czuje ogólne zmęczenie.Żadnych innych objawów "ciązowych" nie mam. Czy mimo tego co opisalam jest mozliwosc tego ze jestem w ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną. Negatywny wynik testu nie wskazuje na ciążę, jednak dla pewności proponowałbym powtórzyć test. Kolejny wynik negatywny z pewnością wykluczy ciążę.