Stosunek przerywany a prawdopodobieństwo ciąży u 19-latki

spoznia mi sie okres tydzien , stosunek przerywany mialam w dni nie płodne 2 razy, odczuwam bulgotanie w brzuchu, jakby ucisk w okolicach rodnych i przepelnienie, bardzo sie stresuje ze to moze byc ciaza moze to tez ten stres.. minęło dopiero 8 dni od stoisunku wiec na test za wczsnie, moje pytanie to jakie jest prawdopodobieństwo ciazy, czy jest ono nie duze a ja przez stres sobie wmawiam objawy pierszych dni ciąży?

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji dlatego ciąży nie można wykluczyć. Jeśli okres się spóźnia sugeruję wykonać test ciążowy lub poziom B-hCG we krwi.