Stosunek przerywany a ryzyko wystąpienia ciąży

Witam. W tamtym roku we wrześniu zastosowałam pigułkę "po" ok 10 godz. po stosunku. Miesiączkę dostałam normalnie. Później pod koniec listopada uprawiałam stosunek przerywany i okres spóźnił się 7 dni. Później były trzy miesiączki mniej więcej w terminach. Od 3 miesięcy nie było żadnego stosunku a okres spóźnia mi się 8 dni. Czuję się dobrze fizycznie tylko ciągle myślę o tym i strasznie się denerwuję. To raczej nie może być ciąża, ale wolę zapytać eksperta. Pomocy..

Aleksander Ropielewski

Opis sytuacji wyklucza możliwość ciąży. Proszę zgłosić się do ginekologa w celu ustalenia przyczyny spóźniającego się okresu.