Stosunek przerywany a tabletki Ovulan

Witam, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Ovulan od pół roku. Ostatni normalny okres miałam 10 listopada, potem 2 dniowy 31 grudnia. W sobotę uprawiałam sex przerywany z moim chłopakiem a następnego dnia przyjęłam ostatnią tabletkę bo nie mam możliwości za granicą ich kupić. Czy jest możliwość że jestm w ciąży? Dodam,że zawsze miałam dość nieregularny okres(czasem nie było go nawet 2 miesiące) .Po zaczęciu brania tabletek to się zmieniło a teraz znowu go nie ma. Czy mam mieć powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Co do ciąży jest małe prawdopodobieństwo ale zawsze istnieje proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi.