Stosunek przerywany a żywotność plemników na prąciu

Witam, stosunek przerywany wiadomo jest ryzykiem niemniej prosze o informacje jak dlugo zyja plemniki w praciu mezczyzny-chodzi o czas miedzy stosunkami.maz nie skorzystal z toalety I po 6 godz ponowny stosunek bez zakonczenia-czy mozlwie ze plemniki zyja po tylu godzinach czy to srodowisko im sprzyja? (czas owulacji) jakie jest zagrozenie, czy ryzyko jest duze czy male?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji dużo bardzie groźnym biorąc po uwagę ciążę jest sam stosunek przerywany, gdyż w połączeniu z okresem dni płodnych stwarza on duża szansę na ciąże. Odnośnie jednak przeżycia plemników na penisie 6 godzin to z pewnością czas który mogły bez problemu przeżyć,