Stosunek przerywany bez wytrysku a prawdopodobieństwo ciąży

Kochałam sie z chłopakiem. Okres miałam 29. 01.2014 a cykl poprzedni trwał 25 dni. On nie doszedł we mnie bo gdy ma dojść do tego to od razu wychodzi. Czy jest możliwość abym była w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.