Stosunek przerywany bez zabezpieczenia a ryzyko zapłodnienia

Witam.Mam chorobę PCOS biore leki duphaston i estrofem,zawsze miałam nieregularne miesiączki i cięzko wyliczyć mi kiedy mam dni płode a kiedy nie, jestem 6-9 dni przed miesiaczka.2 dni temu kochałam sie do wytrysku nie doszlo we mnie ale mialam to na brzuchu i narzadach plciowych on mial resztki tego na członku dochodziła palcówka.wyjmował członka ze mnie wtedy kiedy dochodzil a za chwile wkładał z powrotem stosunek przerywany ale bez zabezpieczenia.czy jest ryzyko abym zaszla w ciaze?dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. W opisanej sytuacji istnieje ryzyko zapłodnienia. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test za 14 dni. W razie wątpliwości proszę udać się niezwłocznie na wizytę do specjalisty ginekologa.