Stosunek przerywany - czy mogłam zajść w ciążę?

Witam,
mam nieregularne miesiączki, czasem cykl trwa 35 dni innym razem 42, bardzo różnie w sumie za każdym jego długość jest inna. Ostatnia miesiączka zaczęła się 24.10.2010r. Dnia 26 listopada (3 dni temu) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia - stosunek przerywany.
Bardzo się boję, że jestem w ciąży, ponieważ chłopak pieścił mnie palcami uprzednio dotykając penisa od spermy. Po ok pół godziny doszło ponownie do stosunku.
Proszę o udzielenie szybkiej odp. Przez nieregularne cykle nie potrafię określić, kiedy mam dni płodne?

Redakcja abcZdrowie

Jeśli doszło do stosunku płciowego istnieje możliwość zajścia w ciążę. Natomiast dotykanie okolic intymnych pozbawione jest takiej możliwości. Po minimum 10-14 dniach można wykonać test ciążowy w moczu.