Stosunek przerywany - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Ostatnio odbyłam stosunek z moim chłopakiem. Nie mieliśmy zabezpieczeń. Wyjął penisa przed wytryskiem. Jaka jest szansa zajścia w ciążę?

Witam,
stosunek przerywany jest metodą wysoce zawodną, nie można bowiem mieć pewności, czy nie doszło do przedwczesnego wydzielenia się nasienia. Pewne ryzyko zapłodnienia również niesie wypływający przed wytryskiem preejakulat. Dla pewności zalecam wykonać test ciążowy w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam