Stosunek przerywany dwa dni po miesiączce

Mam problem, kochałam się z chłopakiem dwa dni po ostatniej miesiączce, ale zabezpieczaliśmy się i stosunek był przerywany, a mimo to opóźnia mi się miesiączka nie jestem w stanie powiedzieć ile dni, bo mam nieregularne cykle. Dodam, że miałam bardzo dużo stresów w tym miesiącu, a tym bardziej teraz. Czy jest szansa że jestem w ciąży? Czy to możliwe że stres, aż tak na mnie wpływa?

Witam. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną - w płynie preejakulacyjnym wydzielanym z członka przed wytryskiem znajdują się bowiem plemniki. W tej sytuacji nie można wykluczyć więc że jest Pani w ciąży.