Stosunek przerywany i okres w planowanym terminie a ryzyko ciąży

W czwartek (13.03.14) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, wytrysk nastąpił na zewnątrz, do środka nic się nie dostało, do tego miałam dni niepłodne (28 dzień cyklu) Wczoraj (15.03.13) dostałam okres, nie spóźnił się, wypadł idealnie, czy mogę być nadal w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym przypadku jest znikoma.