Stosunek przerywany i różowe plamienie a możliwość ciąży

Witam serdecznie, mam cykle 31 dniowe. Ostatnia miesiączka wyglądała dosyć specyficzne pierwsze 2dni miałam różowawe plamienie później dopiero pojawił się zwykły okres. Od paru dni bolą mnie piersi, tak jak przed okresem, oraz delikatnie podbrzusze (momentami). Współżyjemy z narzeczonym bez zabezpieczenia jednak nigdy nie doszło do stosunku zakończonego 'finałem'. Kochamy się tak już od paru lat. do nast. miesiączki pozostało mi ponad półtora tyg. Czy to mogą być oznaki ciąży?

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną, więc ryzyko ciąży istnieje. Proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam