Stosunek przerywany i wytarcie preejakulatu w bokserki a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Odbyliśmy dzisiaj stosunek przerywany, penis wszedł jedynie trochę za główkę. Po 2 minutach przestaliśmy, partnerka czuła silny ból. Zrobiliśmy to dwa dni po zakończeniu miesiączki, która jest u niej nieregularna. Na kalendarzu wyszło że to dni niepłodne... Słyszałem że preejakulat zawiera plemniki, ale przed "wejściem" wytarłem go o bokserki. Jaka jest szansa zajścia w ciąże i czy w ogóle istnieje takie prawdopodobieństwo?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Możliwość taka istnieje, jednak prawdopodobieństwo ciąży w opisanej sytuacji jest niewielkie.