Stosunek przerywany w 14. dniu cyklu a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Kochałam się z chłopakiem w 14 dniu cyklu. Był to stosunek przerwany. Jakie jes prawdopodobieństwo że jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji i dlatego nie można wykluczyć ciąży. Dzień 14 cyklu to dla cyklu 28 dniowego dzień owulacji (bardzo płodny).