Stosunek przerywany w czwartym dniu cyklu i skąpa miesiączka

Od stosunku przerywanego minęło 29 dni. Odbył się 4 dnia cyklu, przy cyklach nieregularnych. Od tego czasu zrobiłam wiele testów, 10,14,16,18,20,27,29 dni po stosunku wszystkie negatywne. 25 dnia cyklu dostałam miesiączkę. Tak jak w poprzednim miesiącu była ona skąpa, ale mimo tego bardzo się boję. Na moich piersiach pojawiły się okropne żyły, jednak piersi mnie nie bolą. Jaka jest możliwość że jestem w ciąży? Powinnam zrobić kolejny test ciążowy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym momencie nie jest zbyt duża. Prawdopodobnie jest to objaw wahań hormonalnych.