Stosunek przerywany w trakcie okresu a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Moja miesiączka zaczęła się 22 sierpnia. 24 uprawiałam seks z partnerem, mimo tego że byłam w trakcie miesiączki, mój partner "wyszedł na czas". Oczywiście jak zawsze jest ryzyko przedwczesnego wytrysku. Ale czy jest możliwość w takiej sytuacji, że może dojść do zapłodnienia ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko to jest mało prawdopodobne, do stosunku doszło podczas dni niepłodnych. Pozdrawiam

Niestety nie ma pojęcia w regulacji płodności: "wyszedł na czas...". Stosunek przerywany jest stosunkiem potencjalnie reprodukcyjnym i stosowanie go jest anachronizmem szczególnie w naszym kraju dość popularnym...
Pozdrawiam.