Stosunek seksualny bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam problem czy moge zajsc w ciaze jesli ostatnia miesiaczke mialam 11,11a cykl miesiaczkowy mam regularny co 28 dni bo w sobote 30 ,11 kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia i on spuscil sie we mnie czy ja bd w ciazy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek 30.11 raczej przypadał już na dni niepłodne, choć w tym przypadku nie jest to do końca powiedziane gdyż okres dni płodnych to czas pomiędzy 21 a 29/30 .11. Stąd też moja niepewna odpowiedz. Zwykle po owulacji jeszcze 4-5 dni mówi się o dniach płodnych.